×

İletişim Bilgileri

Site içi arama

Sosyal Sorumluluk

Sosyal Sorumluluk

Sosyal Sorumluluk

Kurulduğu günden beri her geçen gün büyüyen ve gelişen Kastamonu Madencilik San. ve Tic. A.Ş, farklı bölgelerdeki ortaklık ve destek çalışmaları ile birlikte toplamda 200 kişinin üstünde bir istihdam yaratmakta ve bölge ekonomilerine katkıda bulunmaktadır.

Bu sayının %50ye yakın bir oranının bayan çalışan olmasına özen gösteren firma, böylelikle çevre bölgelerde de bayan istihdamına öncülük etmektedir.

Bireysel gelişim ve eğitimin daha iyi ve aydınlık bir gelecek için öneminin farkında olan firma, ihtiyacı bulunan ve başvuruda bulunan öğrencilere imkanlar dahilinde ve ihtiyaçları doğrultusunda burs desteklerinde bulunmaktadır.Fabrikalarımızda oluşan atık yağ, hurda, plastik, lastik gibi atıklar ayrı ayrı depolanarak ilgili firmalara teslim edilmekte ve kurulan atık su arıtma sistemi ile de geri dönüşüm konusunda  büyük bir titizlik gösterilmektedir.

Kastamonu Madencilik firmasi 100.000Ton/Yıl kapasiteli fabrikası için gerekli çalışmaları düzenlemiş ve ÇED Olumlu belgesini almıştır.

 

Başta Kastamonu olmak üzere çeşitli bölgelerde faaliyet gösteren ve maden sahaları bulunan Kastamonu Madencilik Sanayi ve Ticaret A.Ş. kuruluşundan bu yana parça ve konsantre krom cevheri üretmekte ve ihracatını gerçekleştirmektedir.

 • 0 (212) 251 33 00

 • 0(366) 647 12 76

 • info@kastamonumaden.com.tr

 • Müeyyedzade Mahallesi Kemeraltı Caddesi, Öney İş Hanı No:6 Kat:3, 34425 Beyoğlu/İstanbul

  Kastamonu Tesisimiz :
  Laçin Köyü Sıpacı Mevkii Devrekani - Kastamonu

 • Hafta İçi: 09:00 - 17:30 Arası.
  Cumartesi: Kapalı
  Pazar: Kapalı